Źródło własnej wody w domu i w biurze

Dystrybutory do wody

Zalety:

WODA W NIEOGRANICZONYCH ILOŚCIACH
Dzięki podłączeniu do sieci wodociągowej dystrybutory filtrujące podają wodę w trybie ciągłym i praktycznie nieograniczonej ilości. Nie dochodzi do sytuacji braku wody dla pracowników biura, tak jak to bywa w przypadku wody zamawianej w butlach.

SYSTEM FILTRUJĄCY
Dzięki zastosowaniu systemu filtracyjnego, dystrybutory produkują wodę wolną od zanieczyszczeń mechanicznych, chemicznych i bakterii przygotowaną do spożycia wprost z dystrybutora.

OCHRONA ŚRODOWISKA
Wybierając dystrybutor filtrujący w miejsce systemu z dostawą butli, ograniczasz emisję Co2 i odcisk węglowy ze względu na brak potrzeby transportu butli do firmy, który odbywa się za pośrednictwem samochodów. Dodatkowo wpływasz na zmniejszenie produkcji poliwęglanu, z którego wykonane są butle 18,9L, który nie podlega recyklingowi.

WODA GAZOWANA
Dystrybutory mogą zostać wyposażone w moduły do wody gazowanej (opcja). Podawana woda gazowana jest schłodzona. Ten rodzaj dystrybutorów to najnowszy trend w dostarczaniu wody dla pracowników firmy.

NISKIE KOSZTY WODY PITNEJ W FIRMIE
Bez butlowy dystrybutor wody, to ponad 5 krotnie niższy koszt użytkowania w porównaniu do wynajmu dystrybutora z butlami. Dystrybutory wyposażone są w systemy oszczędzania energii elektrycznej. To dodatkowe oszczędności na rachunkach za prąd – około 380 zł rocznie.


Powrót do strony głównej
Ta strona wykorzystuje cookies.    Dowiedz się więcej