Źródło własnej wody w domu i w biurze

Dystrybutor do wody | Dystrybutory filtrujące wodę

Zalety:

WODA W NIEOGRANICZONYCH ILOŚCIACH
Dzięki podłączeniu do sieci wodociągowej dystrybutory filtrujące podają wodę w trybie ciągłym i praktycznie nieograniczonej ilości. Nie dochodzi do sytuacji braku wody dla pracowników biura, tak jak to bywa w przypadku wody zamawianej w butlach.

SYSTEM FILTRUJĄCY
Dzięki zastosowaniu systemu filtracyjnego, dystrybutory produkują wodę wolną od zanieczyszczeń mechanicznych, chemicznych i bakterii przygotowaną do spożycia wprost z dystrybutora.

OCHRONA ŚRODOWISKA
Wybierając dystrybutor filtrujący w miejsce systemu z dostawą butli, ograniczasz emisję Co2 i odcisk węglowy ze względu na brak potrzeby transportu butli do firmy, który odbywa się za pośrednictwem samochodów. Dodatkowo wpływasz na zmniejszenie produkcji poliwęglanu, z którego wykonane są butle 18,9L, który nie podlega recyklingowi.

WODA GAZOWANA
Dystrybutory mogą zostać wyposażone w moduły do wody gazowanej (opcja). Podawana woda gazowana jest schłodzona. Ten rodzaj dystrybutorów to najnowszy trend w dostarczaniu wody dla pracowników firmy.

NISKIE KOSZTY WODY PITNEJ W FIRMIE
Bez butlowy dystrybutor wody, to ponad 5 krotnie niższy koszt użytkowania w porównaniu do wynajmu dystrybutora z butlami. Dystrybutory wyposażone są w systemy oszczędzania energii elektrycznej. To dodatkowe oszczędności na rachunkach za prąd – około 380 zł rocznie.


  • Dystrybutor do wody to urządzenie, które zapewnia stały, nieograniczony dostęp do wysokiej jakości wody poddanej filtracji i najniższe w swojej klasie koszty eksploatacji. Oferowany przez nas dystrybutor wody do biura posiada systemy podgrzewania i chłodzenia, co pozwala na ciągły pobór wody gorącej, odpowiedniej do przygotowania kawy, herbaty, dań gorących typu instant, zup rozpuszczalnych itp. lub zimnej wody do bezpośredniego spożycia. Każdy dystrybutor został wyposażony w multifunkcyjny filtr, który doskonale radzi sobie z usuwaniem z wody wszelkich zanieczyszczeń do 0,8 mikrona. Filtr umożliwia skuteczne pozbycie się z wody m. in. metali ciężkich i aktywnego chloru. Dystrybutory filtrujące wodę to najlepsze rozwiązanie, które zapewnia naprawdę dobrej jakości, smaczną wodę od razu gotową do spożycia. Możesz też zdecydować się na dodatkowy moduł, który pozwala na pobór schłodzonej wody gazowanej. Dystrybutor do wody gazowanej to nowoczesne urządzenie, które sprawdza się w wielu firmach.

    Dystrybutor do wody zakupisz w naszym sklepie w Warszawie. Masz pytania? Napisz do nas: info@wlasnawoda.pl

  • Karta charakterystyki dystrybutor Rhuens Soda
    Karta charakterystyki dystrybutor HC66L
    Karta charakterystyki dystrybutor WATERPIA


Powrót do strony głównej
Ta strona wykorzystuje cookies.    Dowiedz się więcej