Źródło własnej wody w domu i w biurze

O firmie

Macro System jest polską firmą działającą od 2002 roku w Warszawie. Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku uzdatniania i filtrowania wody pitnej.
Od początku powstania firmy, jej celem jest oferowanie produktów do uzdatniania wody pitnej starannie dopasowanych do potrzeb klientów. Dzięki profesjonalnemu podejściu w tym zakresie, zdobyliśmy znaczącą pozycje na rynku klienta instytucjonalnego i dążymy do osiągnięcia równie mocnej obecności na rynku klienta indywidualnego.

Motto Firmy to:
„Źródło własnej wody to zdrowie, oszczędność i wygoda.”

Od początku istnienia, FIRMA jest wierna przekonaniu, że najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem oczyszczania wody są filtry do wody, oparte na technologii odwróconej osmozy. Zastosowanie tej metody w obecnych czasach gwarantuje, że wszystkie toksyczne związki chemiczne znajdujące się w wodzie są skutecznie usuwane, co od początku było najważniejszym kryterium dla naszych klientów, którzy dbają o długie życie w pełni ZDROWIA.

Naszymi głównymi produktami są:IMG_7548e
– filtry do wody pitnej – SYSTEM ODWRÓCONEJ OSMOZY
– dystrybutory do uzdatniania wody pitnej

Macro System również we współpracy z specjalistycznymi laboratoriami zajmuje się szczegółowymi badaniami wody pitnej. Wszystkie oferowane przez Naszą Firmę filtry i dystrybutory do wody pitnej posiadają atesty PZH.

Realizacja przedsięwzięć firmy, wymagała wielu lat pracy i przygotowań, ale wysiłek ten się opłacił, gdyż obecnie produkty oferowane przez firmę Macro System cieszą się uznaniem klientów, na terenie całego kraju. Mamy nadzieję, że oferta nasza zainteresuje Państwa i zachęci do współpracy z nami.

Z wielką przyjemnością udzielimy wszystkich informacji w zakresie, jakości wody oraz produktów do jej uzdatniania.


Powrót do strony głównej
Ta strona wykorzystuje cookies.    Dowiedz się więcej