Źródło własnej wody w domu i w biurze

Filtr do wody RO-7

Zalety:

Bez problemu mieści się w szafce pod zlewozmywakiem
Koszt przefiltrowania wody jest kilkakrotnie niższy niż butelkowanej wody źródlanej, a jej jakość gwarantują badania prowadzone w polskich laboratoriach
Łatwy w instalacji, estetyczny i ergonomiczny
Usuwa 99,8 % zanieczyszczeń
Woda wzbogacona o minerały, tj.: sód, potas, magnez, wapń
Woda posiada właściwości lecznicze – JONIZATOR
Zapewnia wodę pozbawioną trujących i rakotwórczych związków chemicznych, metali ciężkich, bakterii i wirusów


 • Budowa filtra do wody RO-7 wyposażonego w 7-stopniowy system opiera się na technologii Systemu Odwróconej Osmozy (RO – Reverse Osmosis). Filtr ma za zadanie dostarczać oczyszczoną i uzdatnioną wodę pitną. System RO-7 świetnie sprawdza się w gospodarstwach domowych dbających o zdrową i czystą wodę. Filtrowana woda idealnie nadaje się do bezpośredniego przygotowywania wszelkich potraw, parzenia kawy oraz herbaty, a także mycia owoców i warzyw w nieograniczonych ilościach. Urządzenie zaprojektowano z myślą o instalacji w szafce pod zlewem, dzięki czemu nie zajmuje ono dużo miejsca. Mosiężne wylewki do podawania wody idealnie pasują do każdego rodzaju zlewów, jednocześnie podkreślając wysoki standard wyposażenia kuchni.

  W skład systemu wchodzi siedem stopni uzdatniania wody:
  wkład sedymentacyjny 5 mikronów – odporny na chemikalia oraz rozwój bakterii. Zatrzymuje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia mechaniczne takie jak piasek, muł, rdzę oraz inne osady znajdujące się w wodzie do wielkości ziaren do 5 µm. Wkłady piankowe skutecznie chronią domowe instalacje grzewcze i urządzenia gospodarstwa domowego. Charakteryzują się bardzo dużą chłonnością zanieczyszczeń.
  wkład węgla granulowanego z łupin kokosowych – szczególnie polecany do pod zlewozmywakowych systemów odwróconej osmozy. Usuwa zanieczyszczenia tj. chlor. Poprawia jej zapach i smak.
  wkład blok węglowy – wykonany jest z węgla aktywowanego. Filtr jest szeroko stosowany w procesach przemysłowych i do użytku cywilnego, jako najbardziej efektywny sposób usuwania zapachów, chloru, lotnych związków organicznych, koloru, smaku i innych zanieczyszczeń z płynów.
  membrana osmotyczna – zatrzymuje do 99% nieczystości, skutecznie neutralizuje szkodliwe substancje organiczne i nieorganiczne, metale ciężkie oraz niektóre bakterie i wirusy.
  wkład liniowy węglowy szlifujący – poprawia smak, barwę i zapach wody zgromadzonej w zbiorniku. Wchodzi w skład Systemów Odwróconej Osmozy. Zazwyczaj stosuje się jako ostatni etap systemu RO. Jest zgodny wymiarowo ze standardami połączeń w filtrach RO.
  mineralizator – wzbogaca wodę o związki mineralne potrzebne organizmowi ludzkiemu. Uzupełnia wodę w minerały niezbędne dla organizmu takie jak: wapń, magnez, sód, potas.
  wkład liniowy AIFIR BLUE lub AIFIR RED
  AIFIR BLUE ze złożem alkalizującym wodę – podnosi poziom pH wody oraz obniża jej poziom ORP (wartości zależne od jakości wody oraz prędkości przepływu). Rozbija większe molekuły wody na drobniejsze cząsteczki. Promieniowanie jest większe o 85% ~ 90% niż FIR (daleka podczerwień). Granulat jest antybakteryjny, zmienia pH wody  7.5~8.5. oraz uwalnia mikroelementy. Poprawia odporność organizmu.
  AIFIR RED ze złożem jonizującym – posiada granulowaną glinę ceramiczną. Aktywuje cząstki wody, co poprawia metabolizm i sprawność układu nerwowego, zwiększa rozpuszczalność tlenu, zmniejsza poziom kwasowości w organizmie.
  Woda przefiltrowana przez wkład jonizujący wpływa na: oczyszczenie organizmu z toksyn, pomaga usuwać wolne rodniki, optymalizuje procesy biochemiczne zachodzące w organizmie, pomaga w zwalczaniu bakterii.

  Masz pytania ? Napisz do nas: info@wlasnawoda.pl

 • Filtr do wody RO-7 w zależności od potrzeb klientów może zostać wzbogacony o dodatkowe elementy:

  Filtr RO-7 z lampą UV
  Lampa UV ma działanie bakteriobójcze – sterylizuje wodę z mikroorganizmów.
  Lampy UV wykorzystują promieniowanie fal o długości 254 nm, które skutecznie niszczą DNA oraz RNA mikroorganizmów.
  Ponadto lampy tego typu eliminują 99,99% wszelkich bakterii i wirusów. Jest to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda dezynfekcji, ponieważ nie wymaga stosowania żadnych środków chemicznych.

  Filtr RO-7 z pompą wspomagającą
  Pompa wspomagająca jest niezbędna przede wszystkim w przypadku, kiedy ciśnienie wody wynosi poniżej 2,5 bara. Gdy jest ono zbyt niskie, woda nie jest w stanie przedostać się do wnętrza zbiornika i tym samym – pomimo właściwego działania filtra – nie może zostać oczyszczona. Montaż pompy gwarantuje dopływ wody bez względu na wartość ciśnienia.

  Filtr RO-7 z lampą UV i pompą wspomagającą
  Filtr do wody jest wzbogacony o dwa elementy. Tak wyposażony system znajduje zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w przemyśle, tj. w cukierniach, gabinetach lekarskich (stomatologia, okulistyka), studiach fotograficznych.

  Wybierając filtr do wody, możemy również zadecydować, jaką membranę osmotyczną chcemy zastosować w systemie.

  MEMBRANY

  W swojej ofercie posiadamy membrany różnych producentów:
  Membrana Pentair Water 75 gpd – wydajność 280 l/24 h
  Membrana Pentair Water 100 gpd – wydajność 378 l/24 h

  Membrana Vontron 75 gpd – wydajność 280 l/24 h
  Membrana Vontron 100 gpd – wydajność 378 l/24 h

  Membrana Filmtec 75 gpd – wydajność 280 l/24 h
  Membrana Filmtec 100 gpd – wydajność 378 l/24 h

  WYLEWKI

  Posiadamy wylewki różnego typu i o niejednorodnym designie. Istnieje także możliwość ich dopasowania zarówno do indywidualnych potrzeb, jak i do wnętrza, w którym system zostanie zamontowany.

  Wylewka pojedyncza ceramiczna WPC1
  Wylewka podwójna ceramiczna WPC2

  Wylewka pojedyncza INOX WPI1
  Wylewka podwójna INOX WPI2

 • Ilość stopni filtracji

  7 stopniowy System Odwróconej Osmozy

  Wymiary urządzenia

  45 cm x 36 cm x 15 cm

  Wymiary zbiornika

  38 cm x 26 cm

  Zbiornik magazynujący

  12 litrów

  Kolor

  Biały

 • Instrukcja RO pl

  Instrukcja RO-7 wariant rozszerzony pl

  Filtr do wody RO – specyfikacja

  Instrukcja RO-7 en

  Katalog wylewek


Powrót do strony głównej
Ta strona wykorzystuje cookies.    Dowiedz się więcej